SIUNTŲ PAIEŠKA

Siuntos atsiėmimas

Siuntų atsiėmimas, naudojantis Post24 paštomatais, yra itin greitas ir patogus, nes atsiidami siuntą užtruksite vos 15 sekundžių! Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų.

Norint atsiimti siuntą Jums reikės: pasirinkti kalbą, po to paspausti  „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta –  Jūsų rankose! Čia rasite trumpą filmuką, kaip atsiimti siuntą per Post24 paštomatus>>

Siuntos dydis
Didžiausias Post24 siuntinio svoris – 30 kg. Siuntinio kaina priklauso nuo siuntos dydžio. Naudojami trys dydžiai:

S: 8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
M: 19 cm x 38 cm x 64 cm
L: 41 cm x 38 cm x 64 cm

Naudojant Post24 paslaugą, siuntinys turi būti vienoje pakuotėje. Viena pakuotė = vienas siuntinys. Taigi, jei norite siųsti daugiau nei vieną siuntinį, būtinai sudėkite visus juos į skirtingas pakuotes. 

Siuntų saugojimo laikotarpis
Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas. Pasibaigus laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama siuntėjui. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima. 

Siuntos sekimas internete 
Visi Post24 siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.post24.lt

Atsakomybė
Post24 atsakomybė už dingusias ar sugadintas prekes yra apie 9,38 EUR už kg (8,33 SDR* už kg).
Tiksli suma apskaičiuojama konkrečiu atveju pagal SDR*.

*Special Drawing Rights (SDR) yra Tarptautinio valiutos fondo apskaitos vienetas, išreiškiantis kiekvieno nario kvotos (t. y. įmokos) dydį į fondo kapitalą. SDR vertės pagrindas susidaro iš keturių pagrindinių valiutų: JAV dolerio, euro, Japonijos jenos ir Didžiosios Britanijos svaro sterlingo.

Tikimės, kad Jūsų siuntų atsiėmimas bus sklandus ir paprastas, o iškilus bet kokiems klausimams, kreipkitės nurodytais kontaktiniais telefono numeriais ir sulauksite reikiamų atsakymų bei pagalbos!

Prisijungti
Close
UAB Unipakas, Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius, el.paštas: info@post24.lt, Klientų aptarnavimo centras 8 700 24442
© EP-24 UAB